Chci konečně začít

Začni konečně prodávat a podnikat jako skutečný podnikatel. Se vším všady, tak jak to má být. Nevadí, pokud jsi začátečník.

Následující články Tě provedou začátky, které tak budou hračkou.

Už žádný SLON na talíři. Pěkně ho rozporcujeme!

1. - Jak se začít živit tím, co mě baví?

Každá z nás – tvořivých žen, které milujeme ruční vyrábění a tvorbu čehokoliv, přišla v určité chvíli na to, že výroba je nejen zábavná ale i naplňující. Tvorba nás definuje a jsme na ní po nějkém čase tak trochu závislé. – Pro celý článek KLIKNI ZDE.

2. - Co potřebuji k legalizaci handmade podnikání?

Obligátní otázku: „A to jako máš jako přivýdělek?“, jsme nejspíš slyšeli v začátku handmade podnikání všichni. Pak následoval výslech (obvykle od manžela) nebo výsměch (obvykle od rodiny) a studená sprcha v podobě dalších otázek.é. – Pro celý článek KLIKNI ZDE.

3. - 5 věcí, které musíte vědět, než přijde první zákazník

Tento článek věnuji hlavně vám, kteří v handmade podnikání začínáte, ale myslím si, že se v něm můžou inspirovat i poměrně zkušenější kolegové nebo tvůrci, kteří už toho mají hodně za sebou.

V pět bodech zde shrnu základní MUST HAVE, které musíte vědět a mít, než přijde váš opravdový první zákazník (ale nevěste hlavu ti, co už prodáváte, dostudovat se dá všechno, ne?).

 Pro celý článek KLIKNI ZDE.

Pin It on Pinterest