ČLENSTVÍ V TAJNÉ SEKCI

Rady se nerozdávají na potkání. To dá rozum. A hlavně ty cenné rady. Já osobně jsem si prošla trnitou cestou poznání a všechny zkušenosti a to, co znám, jsem čerpala ne měsíce, ale roky na webech zdarma, blozích a po kurzech.

Také jsem musela hodně zkoušet.

Dost si prožít.

Hodně otestovat.

A nemohu říct, že jsem na konci a jsem se vším spokojená. Jsem na cestě..

Také neumím zhola vše a nejspíš ani nikdy umět nebudu. Proto mám po boku partnera – Lukáše, s kterým sdílím nejen rodinu, lásku ale právě i naše projekty.

On je technická hlava, já kreativec.

KDYŽ PARŤÁK CHYBÍ, JSOU TU TVŮRCI

Napadá Tě, proč být členem tajné sekce? Protože partneři… spolubojovníci, lidé se stejným cílem, lidé stejně smýšlející a jdoucí za stejným snem.

Tvořit a živit se svojí kreativitou.

Vím, že ne každá z nás má doma takového partnera jako já. Vím, že ne každá z vás strávila posledních 6 let v online světě, vyzkoušela všechny moderní způsoby propagace a umí se orientovat v prostředí moderního prodeje na internetu.

Ne každá z vás má doma muže, kterému stačí říct, zařiď tento plugin, ať funguje takhle jak potřebujeme a co nejdříve a on to udělá…

A proto sekce pro Tvůrce.

POPDORA A NIKOLIV ZÁVIST

Setkala jsem se už se všemi různými formami závisti od ostatních tvůrců. Od žen, jako jsi třeba i Ty. Vždy to byla nějaká forma kopírování, nebo udávání či házení špíny jeden na druhého.

Jistě to znáš také.

Já jsem osobně přesvědčená, že takové chování je jen známkou nevyzrálosti a také nedostatku informací. Každý tonoucí se stébla chytá. A když vidí, že jednomu něco funguje, tak šup – musí to vyzkoušet také.

Proto nás s Lukym napadlo vytvořit sekci pro tvůrce, kteří chtějí informace, rádi něco dají na oplátku (platbu za členství) a pro sebe získají podporu komunity, která jim nebude házet klacky pod nohy a naopak pomůže v rozvoji.

CO NAJDEŠ V SEKCI?

  • V sekci najdeš kompletní kurz “ Jak na Instagram pro Tvůrce“.

V něm se naučíš základy marketingových aktivit na sociální síti Instagram. Tímto kurzem jsme před rokem začínali a proto bude k dispozici i Tobě.

 

  • Články na témata handmade podnikání z praxe.

V sekci najdeš každý týden jeden až dva nové články. Tyto články nebudou volně k přečtení na blogu, který slouží hlavně pro účely zvyšování návštěvnosti tohoto webu (netajíme se tím – je to tak), ale články s know how, tipy, radami a postupy, které jsme v našem podnkání vyzkoušeli a které fungují.

 

  • Komunitu přímo v síti (připravujeme)

Součástí sekce plánujeme uvést do pohybu i členskou základnu s možností chatu a vlastní nástěnky přímo na webu. Taková malá sociální síť uvnitř webu, kde budete moci komunikovat pouze v rámci placené sekce s ostatními tvůrci a přehledně si řadit na své nástěnce rozečtené návody, videa a sami si třeba spravovat úkolníček s To-do listem.

Tuto sekci budeme spouštět výhledově v létě.

 

  • Odkazy a kontakty na ověřené dodavatele

Dodavatelé a podporující profese (jako kurýři, výrobce obalových materiálů a další) jsou u nás důležití jako sůl. Myslíme, že bychom si neměli nechat ty nejlepší tipy pro sebe a měli bychom je sdílet. Součástí sekce bude i možnost objednávat materiály v hromadných objednávkách (abychom jako tvůrci ušetřily na nákladech) a domlouvat se na společných spolupracích.

 

  • E-commerce

A v neposlední řadě vám budeme s Lukym pravidelně sdílet návody a tipy z e-commerce (prodej skrze eshop na internetu). Jak vytvořit e-shop, kde, co by měl obsahovat, jak poskládat stránky, nabídku, jak na objednávkový proces, SEO, UX a propojení. Prostě vše, co jsme se naučili. Do hrobu si to nevezmeme…

Chceš se přidat?

Líbí se Ti to? Chceš se přidat a začít se vzdělávat s námi? Chceš získat podporu přímo od lidí, kteří už si tou trnitou cestičkou prošli a mají na to „křoví“ správné nůžky?

 

Členství stojí 199 Kč/měsíc

Nebo místo toho můžeš:

 

  • nakoupit další dva metry levnější látky do syslírny
  • zaplatit menší útratu v obchodě

 

Platba členství probíhá měsíčně. Můžeš se kdykoliv odhlásit, nebo přihlásit znovu další platbou. Při první platbě máme nastavené automatické prodloužení členství. Pokud jej budeš chtít zrušit, napiš nám na e-mail a my ti členství na další měsíc stopneme.

Je to fér? Tak se připoj…

Těšíme se na Tebe

Helena a Luky

Objednej si svoje členství

Pin It on Pinterest