Proč jsme založili Tvůrci v síti?

Moje jméno je Helena Lachowiczová a partner (který nepíše tyto stránky, protože to dělám ráda sama) Lukáš Dobrozenský. Společně vychováváme dvě děti, jedno na cestě a také rozvíjíme naši malou značku ŠiBaBi.cz.

Proč jsme založili projekt Tvůrci v síti?

Inu je to tak…

Každý má něaký životní cíl. Nějaké životní poslání. A my jsme se postupem času dopracovali k našemu malému soukromému cíli:

Naučit lidi jako jste vy, jako jsme byli na začátku my, podnikat a prodávat svoje výrobky na internetu.

Tak smělý nápad? Máme na to?

Víte, že postupně zjištuji, že vlastně ano? Naše osobní úspěchy i neúspěchy jsou skutečné. Skutečně jsme si prošli vším tím, co lidem říkáme, když se zeptají…

Skutečně jsme nějaký handmade bussines rozjeli z ničeho – vlastně z mínusu a skutečně stále podnikáme.

Nebyli jsme nikde na seminářích. Nedívali jsme se na žádná poučná videa nebo nekupovali zázračné kurzy, po kterých by nám narostly křídla a měli jsme pocit, že můžeme každému radit.

Já osobně jsem z marketingového prostředí. Spolupracovala jsem na propagaci větších e-shopů i služeb (majka-shop.cz nebo Porodbezobav.cz, arki.cz a další…) a také jsem některé projekty pomáhala tzv. rozhýbat (miminkoneplakej.cz nebo wolfox.cz, kavalino.cz, equiworld.cz a další).

Lukáš skutečně weby tvoří, opravuje, chystá, finišuje…Vrtá se v nich. A v posledním roce se mnou stříhá látky, vybírá vzory, naskladňuje, balí, expeduje…

 

Co má projekt Tvůrci v sítí za cíl?

V naší republice je několik desítek tisíc maminek na rodičovské dovolené, které si přivydělávají tvorbou, šítím, háčkováním, šperkařstvím a dalšími činnostmi. Ale není to jen prim žen. Tvůrcovský duch sedne i na studentku, pána ve středních letech nebo vašeho manžela, který umí s pilou…

Doba se ale poměrně razantně mění. Trhy nejsou už hlavním prodejním kanálem tvořivců a jejich výrobky musejí být lepší, dokonalejší a co je důležitější, dostupnější tam, kde jsou i lidé připraveni nakupovat.

Velmi malé procento lidí za vámi přijede na trh. Ti další lidé, kteří by nakoupili, vás neznají, protože nejste tam, kde jsou oni.

Na Internetu.

A to je chyba.

Spousta z vás, tvůrců a tvoříků dělá základní chyby. Desítky z vás jdou a opakují přesně chyby, které jsme dělali my zpočátku a které nás stál nemalé peníze, čas a energii. A přitom by to šlo bez nich…

Jedno místo a jeden prostor pro ty, co to myslí vážně

A proto jsme překopali původní web zaměřený jen na Instagram a rozhodli se, že budeme provázet Tvůrce, kteří to myslí vážně kompletním marketingem a podnikáním na internetu.

Chceme předat náš směr, naše knoh how těm, kteří mají oči otevřené a myslí to s podnikáním vážně. Chceme vám dát možnost neudělat tolik chyb a jít dopředu rychleji a efektivněji.

Proč není členství zadarmo?

Protože to, co je zadarmo není považováno a lidé mají tendenci informacím zdarma dávat velmi malou pozornost.

Placené členství dává smysl a pomůže nám rozvíjet web i další služby. Protože věřte nebo ne, ani provoz tohoto nízkonákladového webu není ZADARMO…

Pin It on Pinterest